O nas

Gabinet urody Kosmetryczka Poznań

Zapraszamy do naszej Strefy Urody Kosmetryczka. Wieloletnia pasja przerodziła się w profesjonalne usługi oraz strefę, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dbasz o swoją cerę i próbujesz opóźnić efekty starzenia się skóry? Nie zawsze domowe sposoby są skuteczne. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne dają spektakularne efekty, ponieważ wykorzystują nowatorskie technologie i wspierają naturalne zdolności regeneracyjne skóry.

A jeśli szukasz ukojenia i relaksu zapraszamy na masaż gorącymi kamieniami w odprężającym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

Aneta Kaczanowska

Właściciel

Swoją pracę traktuje jak pasję. Stale podnosi swoje kwalifikacje i inwestuje w wiedzę, dotyczącą nowatorskich rozwiązań w kosmetologii.  Swój salon wyposaża w najnowocześniejsze urządzenia. Jej dewizą jest zadowolenie klienta, dbanie o jego skórę i samopoczucie. Maksymalne zadowolenie z zabiegu i przede wszystkim z jego efektu. Zbudowała w swoim salonie przyjazną przestrzeń, w której możesz liczyć na relaks, odprężenie i zabiegi dobrane do potrzeb Twojej skóry.

Agata Kaczanowska

Agata Kaczanowska

Wizażystka

Absolwentka szkoły Beauty Art Beaty Małachowskiej.

Od najmłodszych lat interesuje się wizażem. Mimo młodego wieku wykonywała makijaże na sesje zdjęciowe, do programów telewizyjnych i na koncerty. Podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w szkoleniach i  zdobywa nową wiedzę z tajników makijażu. Szkoli się z liftingu rzęs i laminacji brwi.